Okul Görüşmeleri İçin Ekstra Zamana İhtiyaç Yok

Okul Görüşmeleri İçin Ekstra Zamana İhtiyaç Yok

E Okul Randevu bugünden itibaren eğitim ve öğretim hayatımıza giriş yaptı. Okulların artık daha düzenli ve daha güçlü bir iletişim sistemine sahip olacağını bilmek ekibimiz için gurur verici bir tablo oluşturmaktadır.

Türkiye’nin en önemli ihtiyaçlarından biri olan online randevu sistemleri hayatımıza; hastahane, pasaport ve vize başvurusu gibi sıra beklemeden belirli tarih ve saatlerde insanların işlemlerini yapabilmesi için giren bir sistemdir. Randevu sistemlerini kullanmaya alışan toplumumuz bu gibi özelliklere sahip kurum, kuruluş ve özel sektörün de olumlu adım attığını düşünmektedir.

E Okul Randevu Sistemini hazırlama nedenimiz “Zamandan Tasarruf” olarak nitelendirilebilir. Velilerin okulda öğretmen ile görüşmelerini sağlayacak yapının yeterli olmaması ve bu yapıya göre öğretmenin gelecek veliden haberdar olmaması nedeni ile öğrenci hakkında verilecek bilginin hazırlığını yapmaması büyük zaman kayıpları olarak görülebilir. Veli öğrencisi hakkında tam bilgi almak için bir kaç görüşmeye gelmesi gerekebilir ya da öğretmenin tam durumu verebilmek için inceleme yapması gerekir. Genel olarak bu incelemeler 30 dakikayı aşan süreler olduğundan hem veli hem öğretmen için büyük bir zaman kaybı olmaktadır.

Veliler okul işleyişini bilmedikleri için yoğunluk ya da raporlama durumuna göre okulları değerlendirmektedir. Eğer okulunuz veliler ile yeterince iletişime geçip ayrıca öğrenci hakkında detaylı bilgiyi tam olarak sağlayamıyor ise; olumsuz değerlendirilebilmektedir. İdareci ve öğretmen olduğunuz kadar öğrenci velisi olduğunuz durumlarda mevcuttur. Bu durumlarda çocuğunuzun okulunu olumsuz değerlendirmek istemeyebilirsiniz ama bu durumdan hoşnut olmadığınızı değiştirmez. Bu nedenle kendi okullarınızın idari işlerinde mutlaka veliler için kolaylıklar ve yeni hizmetler sunmanız gerekmektedir.

E Okul Randevu sistemimiz bir süreliğine denemeniz ve değerlendirmeniz için sizlere ücretsiz sunuluyor. Satın alınması durumunda bu süreleri kullanmaya devam edebileceksiniz. Ücretsiz süre + Satın alınan süre ile beraber uzun bir deneyim sizleri bekliyor. Satın alma zorunluluğu olmayan sistemimizi kullanmanız durumunda temel ihtiyaç olduğunu görerek tercih edeceğinizi umuyoruz. Bu süreçte bizlere katkıda bulunmak için sisteme kayıt olarak testlerinizi yapabilir ve test aşamasında rastladığınız çözüm gerektiren alanları bize iletebilirsiniz. Ekibimiz sizlerden gelen yanıtlara göre çözümler üretmeye hazır bir şekilde sizlerden yanıt bekliyor.

Yazar Hakkında

Vatan Soft Vatan Soft
VatanSoft Metin Yazarı ve Editörü