Veli Randevu Sistemini Nasıl Kullanabilirsiniz!

Veli Randevu Sistemini Nasıl Kullanabilirsiniz!

E Okul Randevu Sisteminin kullanımı çok kolaydır. Velilerin ve Öğretmenlerin zamanlarının eşleşmesi ve daha sağlıklı bir görüşme sağlanması için düzenlenen “Veli Randevu Sistemi” velilerin okula geldiğinden öğretmenlerin haberinin olmasını sağlaması ile öğretmenin görüşmeye gelecek veli için hazırlık yapma olanağı sağlamaktadır. Öğretmen dinlenme saatinde veli ile görüşmek zorunda olmayacaktır. Görüşmeler zamanlanmış olduğu için görüşme kalitesi daha yüksek olacaktır. Randevu alınarak yapılan görüşmeler daha saygılı ve düzenli geçecektir.

Veli Girişi

Giriş Paneli : Kullanıcı adı velinin cep telefonu şifresi ise öğrencinin okul numarasıdır.

Randevu Al

İlk Adım : Giriş yapınca menüden randevu al tıklandığında bu sayfaya gireceksiniz.

İkinci Adım : Randevu tarihi kısmında mavi renkli tarih bulunduğunuz günü yeşil renkli tarihler ise randevu alabileceğiniz günleri gösterir. Yeşil renkli uygun tarihi seçerek öğretmen listesini görebilirsiniz.

Üçüncü Adım : Randevu tarihi seçildikten sonra seçilen tarihteki randevu alınabilen öğretmenlerin listesi karşınıza çıkacaktır. Bu alandan öğretmeni seçerek mevcut randevular kısmından size uygun olan saati seçerek randevu alma işlemini tamamlıyoruz.

Emin misiniz?

Randevu tarihi, saati ve öğretmenden emin iseniz evet, emin değil iseniz hayır tıklayarak randevuyu düzenledikten sonra evet seçeneğini seçiniz.

Randevularım

Randevularım sayfasında mevcut randevuları görebilirsiniz. Mevcut randevunun üzerine tıkladığınızda randevu detayını görebilirsiniz. Randevu detayından randevuyu iptal etmeniz mümkündür.

Randevu Özeti

Randevularım sayfası içerisinden mevcut randevunuza tıkladığınızda karşınıza çıkacak randevu özeti erkanından randevu bilgilerinizi görebilir ya da randevuyu iptal edebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Vatan Soft Vatan Soft
VatanSoft Metin Yazarı ve Editörü