Öğretmen - Veli Görüşmesi
Randevu Sistemi

Nedir?

Öğretmen - Veli Görüşmesi Randevu Sistemi, velilerin çocuklarının öğretmenleri ile çevrimiçi olarak randevu alabilmelerini sağlayan bir sistemdir. Bu sistem, velilerin ve öğretmenlerin daha düzenli ve verimli bir şekilde iletişim kurabilmeleri için tasarlanmıştır.

Öğretmen - Veli Görüşmesi Randevu Sistemi İllüstrasyonu

Nasıl Çalışır?

- Veli, sisteme kendi telefon numarasını veya öğrencinin okul numarasını girerek giriş yapar.

- Görüşmek istediği öğretmeni seçer.

- Uygun olan tarih ve saati işaretler.

- Randevu talebini gönderir.

Randevu talebi gönderildikten sonra, ilgili öğretmene bir SMS bilgilendirmesi gönderilir. Bu sayede öğretmen, o saatte hangi velinin geleceğini bilir ve görüşmeye hazırlıklı gelir. Nasıl randevu alınacağını öğrenmek için Öğretmen - Veli Görüşmesi İçin Randevu Nasıl Alınır? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Öğretmen Görüşmesi Randevu Sistemi

Öğretmen Görüşmesi Randevu Sistemi ile Öğretmenler, gelecek randevular hakkında önceden bilgi sahibi olur ve görüşme konusunu öğrenir. Bu, öğretmenin görüşmeye daha hazırlıklı gelmesini sağlar ve görüşme sürecini daha verimli hale getirir.

Veliler için e-Randevu Sistemi

Veliler için e-Randevu Sistemi sayesinde veliler, öğretmenin onları beklediğini bilir ve bu durum, velilere değer verildiğini hissettirir. Ayrıca, bu sistem velilerin öğretmenle görüşme sürecini daha rahat ve düzenli bir şekilde planlamalarını sağlar, okul ile daha etkin bir iletişim kurmalarına yardımcı olur.

E-Okul Randevu'yu ücretsiz deneyin, hemen kullanmaya başlayın.